Маємо гарну новину, ми долучилися до державної програми “єВідновлення” з метою надання допомоги громадянам, чиї будинки були пошкоджені внаслідок війни. Як магазин партнер цієї важливої програми, ми пропонуємо високоякісні покрівельні матеріали для підтримки ініціативи.

Сьогодні державна програма єВідновлення є важливим інструментом, який надає допомогу громадянам, чиє майно постраждало від цих негативних подій. Як партнери програми, ми повністю готові запропонувати необхідну допомогу для відновлення вашого житла.

Каталог продукції

Переваги співпраці з нашою компанією в рамках програми єВідновлення:

 1. Якісні матеріали для вашого житла:
  Ви отримаєте доступ до вибору високоякісних, надійних покрівельних матеріалів, які забезпечать довготривалий та надійний захист вашого будинку.
 2. Ефективність та професіоналізм:
  Наша компанія працює у сфері покрівельних матеріалів більш ніж 20 років, ми пишаємось своєю ефективністю та професіоналізмом, забезпечуючи вам безперебійний та безпроблемний процес купівлі та доставки продукції до вашого об’єкту.
 3. Індивідуальний підхід та консультація:
  Наші фахівці докладуть усі зусилля, щоб врахувати ваші особисті потреби та побажання, допоможуть обрати оптимальне рішення для вашого житла та нададуть вичерпну консультацію.

Щоб отримати допомогу, потрібно

 1. Крок

  Подати заявку на послугу Пошкоджене майно в застосунку Дія

 2. Крок

  Відкрити рахунок єВідновлення в банку

 3. Крок

  Подати заявку на виплату через Дію

 4. Крок

  Дозволити огляд майна для встановлення суми компенсації комісією місцевої влади

 5. Крок

  Дочекатися внесення рішення в Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна

 6. Крок

  Отримати гроші на картку єВідновлення


Ми усвідомлюємо важливість відновлення будинків після негативних наслідків і вважаємо за честь бути частиною цих зусиль. З нашою допомогою ми зможемо зробити ваше житло знову безпечним та комфортним. Придбати покрівельні матеріали ( Металочерепицю, Бітумну черепицю, Водостічні системи та інше ) за державною програмою є Відновлення для ремонту житла, пошкодженого внаслідок війни, можна в інтернет-магазині stroy-ukraine.com.

Питання та відповіді

Хто не може отримати кошти?

Допомога недоступна для людей, які підпадають під санкції від держави або мають судимості за злочини проти національної безпеки (передбачені розділом І «Злочини проти основ національної безпеки України» Особливої частини Кримінального кодексу України). Це також поширюється на їхніх спадкоємців.

Через які банки можна отримати гроші?

Кошти зараховуються на картку єВідновлення від банків-партнерів. Актуальний перелік банків-партнерів доступний у Дії при поданні заявки.

Чи існують обмеження на витрати коштів?

Так. Витратити гроші слід протягом 12 місяців з моменту отримання. Інакше залишок повернеться в державний бюджет.

Що робити за наявності кількох співвласників в об’єкта нерухомості?

Об’єкт має бути зареєстрований у ДРРП. У разі наявності співвласників кожен із них повинен надати згоду на отримання заявником грошової допомоги. Згода може бути отримана через застосунок Дія або надана співробітнику ОМС у паперовій формі під час проведення огляду.

Як можна витратити отримані кошти?

Грошова допомога має цільове призначення та надається виключно на придбання будівельної продукції й фінансування виконання робіт з відновлення (зокрема розроблення проєктної документації на будівництво, проведення її експертизи, виконання будівельних робіт).
Витрачати кошти можна на відновлення житла шляхом придбання будівельної продукції для виконання поточного ремонту самостійно або шляхом замовлення виконання відповідних послуг та робіт будівельними організаціями (такі МСС: 1520 – Генеральні підрядники – житлове та торгове будівництво; 5211 – Магазини будівельних матеріалів та пиломатеріалів).