Водостічна система Stroy-Ukraine – швидко та якісно

Водостік виконує важливу функцію – відведення води в зливову систему, що запобігає повільному руйнуванню фундаменту і стін. Також за рясних опадів може затопити підвал, кам’яні стіни почнуть вбирати вологу, а прибудинкові доріжки – повільно ставати непридатними. Тому проектування водостоків – важливий етап у будівництві та ремонті будинку.

Какой материал лучше: металл или ПВХ

Створення водостоків починається з замірів і креслень. Значимо підбір матеріалу для труб та інших деталей. На ринку представлено два варіанти: метал і ПВХ.

Сталеві водостоки відрізняються такими перевагами:

  • покриття з пуралу, пластизолу або поліестеру для захисту від негативних факторів зовнішнього середовища;
  • не іржавіють;
  • колір не вигоряють;
  • міцні та довговічні (середній термін служби близько 50 років).

Пластикова водостічна система володіє тими ж якостями, що і сталева, при цьому вона легша. Але на відміну від сталевого, ПВХ водостік служить менше – до 40 років.

Stroy-Ukraine – якісні водостоки в Дніпрі

Компанія займається виробництвом водостічних систем за індивідуальними кресленнями. Майстри можуть виїхати на об’єкт для замірів. Ми проведемо грамотну розмітку, встановимо жолоби на ідеальній відстані та врахуємо нюанси теплового розширення.

З клієнтами Stroy-Ukraine складаємо договір і даємо гарантію на виконання робіт. Виробляємо виготовлення на цехах у короткі терміни. Якщо вам необхідна установка водостоків, довірте її професіоналам Stroy-Ukraine.

Оплата готівкою, Visa/Mastercard, безготівкові